Easy Drain Multi inbouwdeel zonder rooster waterslot 30 35 50mm 9.8x120cm inb. diepte vanaf 79mm m. zijuitloop EDMI1200 - Foto 1
Easy Drain Multi inbouwdeel zonder rooster waterslot 30 35 50mm 9.8x120cm inb. diepte vanaf 79mm m. zijuitloop EDMI1200 - Thumbnail 1
Easy Drain Multi inbouwdeel zonder rooster waterslot 30 35 50mm 9.8x120cm inb. diepte vanaf 79mm m. zijuitloop EDMI1200
Beschikbaar voor 204,- bij 1 shop:
Retourneren: 15 dagen
Levertijd: Voor 17:30 besteld, volgende dag in huis
Betaalmethodes: iDEALPayPalVisaMastercardMaestro
Specificaties
Omschrijving
Easydrain Multi Inbouwdeel douchegoot, uitwendige buisdiameter 50mm, (lxbxh) 1200x98x20mm, rechthoekig, goot roestvaststaal (RVS), schuifeind, richting uitlaat horizontaal, afvoercapaciteit 0.47l/s, inbouwdiepte 79 - 112mm, lengte rooster 1200mm, breedte rooster 98mm, met sifon