Easy Drain Compact 50 TAF Modulo douchegoot RVS m. Zero+ rooster waterslot 50mm 80cm inbouwdiepte 90mm met zijuitloop zwart edm1tafzm800-50b - Foto 1
Easy Drain Compact 50 TAF Modulo douchegoot RVS m. Zero+ rooster waterslot 50mm 80cm inbouwdiepte 90mm met zijuitloop zwart edm1tafzm800-50b - Thumbnail 1
Easy Drain Compact 50 TAF Modulo douchegoot RVS m. Zero+ rooster waterslot 50mm 80cm inbouwdiepte 90mm met zijuitloop zwart edm1tafzm800-50b
Beschikbaar voor 596,33 bij 1 shop:
Retourneren: 14 dagen
Levertijd: Voor 15:00 besteld, volgende dag in huis
Betaalmethodes: iDEALPayPalAfterpayVisaMastercard
Specificaties
Merk Easy Drain
KleurZwart
Categorie Douchevloeren, Douchegoten, Douche
Omschrijving
Easy Drain Compact 50 TAF Modulo douchegoot RVS m. Zero+ rooster waterslot 50mm 80cm inb. diepte 90mm m. zijuitloop zwart EDM1TAFZM80050B
Easy Drain Compact 50 TAF Modulo douchegoot RVS m. Zero+ rooster, waterslot 50mm 80cm inb. diepte 90mm m. zijuitloop zwart EDM1TAFZM80050B met artikelnummer: van 889.22 nu voor maar 543.00. Kenmerken: Vorm: Rechthoekig \n Materiaal goot: Roestvaststaal (RVS) \n Met rooster: Ja \n Rooster voor glas: Nee \n Rooster voor tegels: Nee \n Materiaal rooster: Roestvaststaal (RVS) \n Kwaliteitsklasse rooster: RVS 304 (1.4301) \n Oppervlaktebescherming rooster: Overig \n Oppervlaktebehandeling rooster: Overig \n Kleur rooster: Zwart \n Glansgraad: Mat \n Vorm roosterperforatie: Geen \n Aansluiting: Schuifeind \n Uitwendige buisdiameter: 50 mm \n Afvoercapaciteit: 0.7 l/s \n Waterslothoogte: 50 mm \n Lengte: 800 mm \n Breedte: 62 mm \n Hoogte: 90 mm \n Inbouwdiepte: 90 mm \n Lengte rooster: 800 mm \n Breedte rooster: 45 mm \n Verstelbare hoogte: Ja \n Hoogte waterslot: 50 mm \n Afsluitbaar: Nee \n Verbrede afdichtingsflens: Ja \n Wandmontage mogelijk: Nee \n Kwaliteitsklasse goot: RVS 304 (1.4301) \n Uitneembaar waterslot: Ja \n Met brandwerende manchet: Nee \n Geschikt voor waterdichte ondervloer: Ja \n Geschikt voor betonvloer: Ja \n Geschikt voor gecoate vloer: Ja \n Geschikt voor kunststof vloer: Ja \n Geluidwerend: Ja \n Met sifon: Ja \n Richting uitlaat: Horizontaal \n Materiaaldikte rooster: 1.5 mm \n Kleur: Zwart
Zero+ rooster, waterslot 50mm 80cm inbouwdiepte 90mm met zijuitloop zwart edm1tafzm800-50b kopen? Sanitairwinkel.nl is d Easy Drain specialist met een groot assortiment Douchegoten. Bestellingen worden gratis verzonden vanaf 100 en je hebt standaard 30 dagen bedenktijd.
Easy Drain Douchegoot Compact Modulo TAF Black Zero+ Zwart M1 80 cm waterslot 50 mm
Douchegoot Easy Drain Compact Modulo TAF Black - Zero+ Zwart M1 80 cm, waterslot 50 mm