Easy Drain Compact modulo taf black douchegoot 110cmRooster Zero+ M1 waterslot 50mm zwart EDM1TAFZM110050B - Foto 1Easy Drain Compact modulo taf black douchegoot 110cmRooster Zero+ M1 waterslot 50mm zwart EDM1TAFZM110050B - Foto 2
Easy Drain Compact modulo taf black douchegoot 110cmRooster Zero+ M1 waterslot 50mm zwart EDM1TAFZM110050B - Thumbnail 1Easy Drain Compact modulo taf black douchegoot 110cmRooster Zero+ M1 waterslot 50mm zwart EDM1TAFZM110050B - Thumbnail 2
Easy Drain Compact modulo taf black douchegoot 110cmRooster Zero+ M1 waterslot 50mm zwart EDM1TAFZM110050B
Beschikbaar voor 762,- bij 1 shop:
Retourneren: 14 dagen
Levertijd: Voor 15:00 besteld, volgende dag in huis
Betaalmethodes: iDEALPayPalAfterpayVisaMastercard
Specificaties
Merk Easy Drain
KleurZwart
Categorie Douchevloeren, Douchegoten, Douche
Omschrijving
Easy Drain Compact Modulo TAF black douchegoot 110 cm rooster zero+ m1 waterslot 50mm zwart
Easy Drain Compact Modulo TAF black douchegoot 110 cm rooster zero+ m1 waterslot 50mm, zwart met artikelnummer: van 986.15 nu voor maar 632.00. Kenmerken: Lengte: 1100 mm \n Breedte: 62 mm \n Vorm: Rechthoekig \n Inbouwdiepte: 90 mm \n Wandmontage mogelijk: Nee \n Kwaliteitsklasse goot: RVS 304 (1.4301) \n Uitneembaar waterslot: Ja \n Met brandwerende manchet: Nee \n Geschikt voor waterdichte ondervloer: Ja \n Geschikt voor betonvloer: Ja \n Geschikt voor gecoate vloer: Ja \n Geschikt voor kunststof vloer: Ja \n Geluidwerend: Ja \n Verstelbare hoogte: Ja \n Afvoercapaciteit: 0.7 l/s \n Waterslothoogte: 50 mm \n Met rooster: Ja \n Met sifon: Ja \n Materiaal goot: Roestvaststaal (RVS) \n Materiaal rooster: Roestvaststaal (RVS) \n Richting uitlaat: Horizontaal \n Breedte rooster: 45 mm \n Lengte rooster: 1100 mm \n Kleur rooster: Zwart \n Glansgraad: Mat \n Materiaaldikte rooster: 1.5 mm \n Verbrede afdichtingsflens: Ja \n Vorm roosterperforatie: Geen \n Rooster voor tegels: Nee \n Rooster voor glas: Nee \n Kwaliteitsklasse rooster: RVS 304 (1.4301) \n Kleur: Zwart
Easy Drain Douchegoot Compact Modulo TAF Black Zero+ Zwart M1 110 cm waterslot 50 mm
Douchegoot Easy Drain Compact Modulo TAF Black - Zero+ Zwart M1 110 cm, waterslot 50 mm