Easy Drain Compact modulo taf black douchegoot 100cmRooster Zero+ M1 waterslot 50mm zwart EDM1TAFZM1000-50B - Foto 1Easy Drain Compact modulo taf black douchegoot 100cmRooster Zero+ M1 waterslot 50mm zwart EDM1TAFZM1000-50B - Foto 2Easy Drain Compact modulo taf black douchegoot 100cmRooster Zero+ M1 waterslot 50mm zwart EDM1TAFZM1000-50B - Foto 3Easy Drain Compact modulo taf black douchegoot 100cmRooster Zero+ M1 waterslot 50mm zwart EDM1TAFZM1000-50B - Foto 4
Easy Drain Compact modulo taf black douchegoot 100cmRooster Zero+ M1 waterslot 50mm zwart EDM1TAFZM1000-50B - Thumbnail 1Easy Drain Compact modulo taf black douchegoot 100cmRooster Zero+ M1 waterslot 50mm zwart EDM1TAFZM1000-50B - Thumbnail 2Easy Drain Compact modulo taf black douchegoot 100cmRooster Zero+ M1 waterslot 50mm zwart EDM1TAFZM1000-50B - Thumbnail 3Easy Drain Compact modulo taf black douchegoot 100cmRooster Zero+ M1 waterslot 50mm zwart EDM1TAFZM1000-50B - Thumbnail 4
Easy Drain Compact modulo taf black douchegoot 100cmRooster Zero+ M1 waterslot 50mm zwart EDM1TAFZM1000-50B
Beschikbaar voor 702,80 bij 1 shop:
Retourneren: 14 dagen
Levertijd: Voor 15:00 besteld, volgende dag in huis
Betaalmethodes: iDEALPayPalAfterpayVisaMastercard
Specificaties
Merk Easy Drain
KleurZwart
Categorie Douchevloeren, Douchegoten, Douche
Omschrijving
Easy Drain Compact 50 TAF Modulo douchegoot RVS met Zero+ rooster m1 waterslot 50 mm 100 cm zwart
Easy Drain Compact 50 TAF Modulo douchegoot RVS met Zero+ rooster, m1 waterslot 50 mm 100 cm, zwart met artikelnummer: van 958.62 nu voor maar 545.42. Kenmerken: Vorm: Rechthoekig \n Materiaal goot: Roestvaststaal (RVS) \n Met rooster: Ja \n Rooster voor glas: Nee \n Rooster voor tegels: Nee \n Materiaal rooster: Roestvaststaal (RVS) \n Kleur rooster: Zwart \n Aansluiting: Schuifeind \n Uitwendige buisdiameter: 40 mm \n Richting uitlaat: Horizontaal \n Afvoercapaciteit: 0.7 l/s \n Lengte: 1000 mm \n Breedte: 62 mm \n Hoogte: 70 mm \n Inbouwdiepte: 90 mm \n Lengte rooster: 1000 mm \n Uitvoering: Vloerflens \n Hoogte rooster: 3 mm \n Verstelbare hoogte: Ja \n Verstelbaar opzetstuk: Nee \n Hoogte waterslot: 50 mm \n Afsluitbaar: Nee \n Vorm roosterperforatie: Geen \n Wandmontage mogelijk: Nee \n Kwaliteitsklasse goot: RVS 304 (1.4301) \n Uitneembaar waterslot: Ja \n Met brandwerende manchet: Nee \n Geschikt voor waterdichte ondervloer: Ja \n Geschikt voor betonvloer: Ja \n Geschikt voor gecoate vloer: Ja \n Geschikt voor kunststof vloer: Ja \n Geluidwerend: Ja \n Waterslothoogte: 50 mm \n Met sifon: Ja \n Breedte rooster: 45 mm \n Glansgraad: Mat \n Materiaaldikte rooster: 1.5 mm \n Verbrede afdichtingsflens: Ja \n Kwaliteitsklasse rooster: RVS 304 (1.4301) \n Kleur: Zwart
Easy drain Compact modulo taf black douchegoot 100cmRooster Zero+ M1 waterslot 50mm zwart EDM1TAFZM1000-50B kopen? Sanitairwinkel.nl is d Easy Drain specialist met een groot assortiment Douchegoten. Bestellingen worden gratis verzonden vanaf 100 en je hebt standaard 30 dagen bedenktijd.
Easy Drain Douchegoot Compact Modulo TAF Black Zero+ Zwart M1 100 cm waterslot 50 mm
Douchegoot Easy Drain Compact Modulo TAF Black - Zero+ Zwart M1 100 cm, waterslot 50 mm